O firmie

O nas

Od 1993 roku firma istnieje na wrocławskim rynku. Pierwszy autoryzowany salon i serwis powstał na ulicy Pięknej. Po 25 latach działalności w 2018 roku salon i serwis marki Volkswagen przeniósł się do nowej siedziby przy Alei Karkonoskiej 81, gdzie znajdują się salony oraz serwisy SEAT, CUPRA i ŠKODA.

Działalność Motorpol Wrocław jest prowadzona na wielu polach, tak aby sprostać wymaganiom każdego klienta. Dlatego dokładamy wszelkich starań by nasza oferta była zgodna z oczekiwaniami oraz jak najbardziej aktualna.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się zbudować zaufanie wśród klientów oraz mieszkańców zarówno Dolnego Śląska jak i terenu całej Polski. Z myślą o klientach, którzy nie mogą odebrać zakupionych towarów osobiście, realizujemy wysyłki przy współpracy z różnymi firmami kurierskimi.

Sprawdź jak do nas dojechać

Salony i serwisy Motorpol Wrocław znajdują się tuż przy zjeździe z alei Karkonoskiej w kierunku Mokronosu. Naprzeciw salonu Agata Meble i Auchan Bielany Wrocławskie. Wjazd do nas znajduje się od strony ulicy Francuskiej.

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Wygląd i treści > Strony informacyjne > O firmie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl